Kaukovalopaneeli LED K27 Slim 60W ref.30 - LED-lisävalot - 375-KVPS35327 - 1
Kaukovalopaneeli LED K27 Slim 60W ref.30 - LED-lisävalot - 375-KVPS35327 - 2
Ale -15%
LED, IP68, 9-30 V, 60 W, 5400 lumen, DT-liitin, CE, ECE R10, R112, Referenssi 30. Referenssi 30. Lamppumalli: LED Korkeus (mm): 38,5 mm Leveys (mm): 353 mm Syvyys (mm): 68 mm Jännite (V): 12 V... Lue lisää
Tarjoustuote!
-15%
Hinta voimassa toistaiseksi
  • Tuotekoodi: 375-KVPS35327
  • EAN: 6438437010240
  • Referenssi: Ref. 30
  • Teho: 60W
  • Jännite: 12V
  • Loppuunmyyty
LED, IP68, 9-30 V, 60 W, 5400 lumen, DT-liitin, CE, ECE R10, R112, Referenssi 30. Referenssi 30.
Lamppumalli: LED
Korkeus (mm): 38,5 mm
Leveys (mm): 353 mm
Syvyys (mm): 68 mm
Jännite (V): 12 V
Jännite (V): 24 V
Asennusmalli: Jalkakiinnitys
Runkomateriaali: Alumiini
Lumenia [lm]: 7000 lm
Rekisteröity tyyppi: E-hyväksytty
Nimellisteho (W): 60 W
Liitin: DT-2
Tunnusluku: 30
353 X 38,5 X 68 mm