Ultimatron Generaattori ULT 2000 - Muut koneet - ULT-2000-EU - 1
Ultimatron Generaattori ULT 2000 - Muut koneet - ULT-2000-EU - 2
Ultimatron Generaattori ULT 2000 - Muut koneet - ULT-2000-EU - 3
Ultimatron Generaattori ULT 2000 - Muut koneet - ULT-2000-EU - 4
Uusi
  • Tuotekoodi: ULT-2000-EU
  • Tuote tilapäisesti loppu
Tehokas, hiljainen ja helposti mukana kulkeva invertterigeneraattori
2000 W käynnistysteho ja 1800 W jatkuva käyttöteho takaavat, että laitteesi käynnistyvät ja toimivat luotettavasti myös kuormituksen alla. Kehittynyt invertteritekniikka tuottaa puhdasta siniaaltoa vain 3 % THD:llä, joten generaattori soveltuu turvallisesti myös herkälle elektroniikalle, kuten kannettaville tietokoneille, älypuhelimille ja tableteille.
Tekniset tiedot
-2-Vuoden takuu
-Mitat, leveys, pituus, korkeus, 275x465x430mm
-Invertteritekniikka tuottaa puhdasta energiaa, 3% THD:llä
-Tuplaa lähtötehon rinnakkaisliitännällä
-Paino 19,5kg
-Bensiini tankki 4,3l
-Melutaso 58db
-ECO-tilassa (25 % kuormitus) melutaso 7 metrin etäisyydellä on 60 dB
-Nimellisvirta 7,83A
-Nimellistaajuus 50Hz
-Teho 2,0W
-Nimellisteho 1,8W