Reikälevypiikki SH10 100mm 10kpl pussi Robota - Kannattimet reikälevyyn - R06-10002 - 1
Reikälevypiikki SH10 100mm 10kpl pussi Robota - Kannattimet reikälevyyn - R06-10002 - 2
Reikälevypiikki SH10 100mm 10kpl pussi Robota - Kannattimet reikälevyyn - R06-10002 - 3
Reikälevypiikki SH10 100mm 10kpl pussi Robota - Kannattimet reikälevyyn - R06-10002 - 4
100mm reikälevypiikki
  • Tuotekoodi: R06-10002
  • EAN: 6438212102863
kpl
Robota Ripustuskoukku, 10 kpl (100 mm)
Tekniset tiedot
  • Materiaali: sähkösinkitty teräs
  • Pituus: 100 mm
  • Langan vahvuus: 6 mm
  • Määrä: 10 kpl
  • Reikäjako: 38 mm
Yhteensopivat tuotteet
Robota
Kaksoispikalaturi DC-DXH18V Robota
Kahden akun pikalaturi Robotan 18V akuille. Tällä laturilla pidät huolen, että tarpeeseen on aina täyteen ladatut akut saatavilla.