Reikälevykaksoispiikki DH10 100mm 5 kpl pussi Robota - Kannattimet reikälevyyn - R06-10004 - 1
Reikälevykaksoispiikki DH10 100mm 5 kpl pussi Robota - Kannattimet reikälevyyn - R06-10004 - 2
Reikälevykaksoispiikki DH10 100mm 5 kpl pussi Robota - Kannattimet reikälevyyn - R06-10004 - 3
Tuplapiikki 100mm
  • Tuotekoodi: R06-10004
  • EAN: 6438212102887
kpl
Robota Ripustuskoukku, 5 kpl
Tekniset tiedot
  • Materiaali: sähkösinkitty teräs
  • Pituus: 100 mm
  • Langan vahvuus: 6 mm
  • Määrä: 5 kpl
  • Reikäjako: 38 mm
Yhteensopivat tuotteet
Robota
Kaksoispikalaturi DC-DXH18V Robota
Kahden akun pikalaturi Robotan 18V akuille. Tällä laturilla pidät huolen, että tarpeeseen on aina täyteen ladatut akut saatavilla.