- Tuotekoodi: DA711305
- EAN: 7042287113052
- Lisätunnus: DA711305
- Tuote tilapäisesti loppu
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
Defa Econnect Mode3 Type2-kaapeli 1-vaihe 20A 7,5 m
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
Tekniset tiedot:
Kaapelin pituus: 7.5m
Tyyppi: 4.6kW
Jännite: 250V
Pistoke : TYPE2-TYPE2, 1-vaihe, 20A
IP-luokitus IP44
Käyttölämpötila [°C] -40- +55
Mode3 kaapelia käytetään kiinteissä latausasemissa, joissa on latauspistorasia. Suorituskykyiset, kestävät ja helppokäyttöiset latauskaapelit kaikkiin olosuhteisiin. eConnect-kaapelit sopivat kaikkiin ajoneuvoihin, jotka on varustettu Type 2 -latausliitännällä.
Valmistettu pohjoismaisiin olosuhteisiin: eConnect-kaapelit pysyvät pehmeinä ja joustavina kovallakin pakkasella. eConnect-kaapelit ovat keveitä ja niissä on ergonomiset pistokkeet. Kätevällä kiristettävällä hihnalla kiinnitetty suojatulppa estää veden ja lian kulkeutumisen pistokkeeseen ja pitää suojatulpan irti ajoneuvon pinnalta.
eConnect-kaapelit ja pistokkeet ovat 100 % kierrätettäviä.






